Naujienos

„Kalėdinis vainikas“


Sunku įsivaizduoti prieškalėdinį laikotarpį ir visas, gražiausias metų šventes be ko ne pagrindinio akcento – kalėdinio vainiko. Tad gruodžio 3 d. Kavarsko miesto bibliotekoje vyko Kalėdinio vainiko dirbtuvės.

Skaityti daugiau...

VALSTYBĖS GARANTUOJAMOS TEISINĖS PAGALBOS PASLAUGA ELEKTRONINIU BŪDU

Ką daryti, jei neturite teisinių žinių, nežinote kaip išspręsti kilusias teisines problemas, o kreiptis į privatų advokatą nėra finansinės galimybės. Tokiu atveju, galima pasinaudoti valstybės garantuojama teisine pagalba.

Skaityti daugiau...

Dalyvaukite EBSCO mokymuose

Maloniai kviečiame dalyvauti EBSCO organizuojamuose internetiniuose seminaruose ir pagilinti žinias apie EBSCO duomenų bazes, susipažinti su turimais resursais ir atrasti būdus kaip galima juos tikslingai išnaudoti.

Skaityti daugiau...

Vidmanto Kavaliausko tapybos paroda Kuniškių bibliotekoje

Vidmantas Kavaliauskas – mūsų kraštietis, architektas, tapytojas savamokslis, tapantis paveikslus ant drobės, kartono, medžio ir kt.

Skaityti daugiau...

Kviečiame atrasti, pažinti ir pamėgti skaitymą

Kuo naudingi skaitymo iššūkiai? Kuo susiję žmogaus tipas ir knyga?

Egzistuoja trijų tipų žmonės. Pirmajam priklauso tie, kurie skaityti nemėgsta ir jų rankose niekada neišvysite knygos. Na, nebent darbas ar mokslas tai privers. Antrojo tipo žmonės skaito visą gyvenimą. O trečiajam priklauso tie, kurie skaitymo malonumą atranda palengva.

Skaityti daugiau...